Strony

sobota, 21 maja 2016

denimjacket - Lee
shorts - H&M
shoes - Converse
t-shirt - second-hand
bag - Diverse

fot. Weronika

W końcu słońce! Piękna jest pogoda w Bydgoszczy! I najlepsze jest to, że wstałam już o 8 i trochę się nacieszyłam tą pogodą! :) Mam ochotę wyjść na jakieś piwo ze znajomymi, ale od kilku dni boli mnie gardło! Więc chyba zostanę w domu i będę się kurować, żeby nie zachorować na długi weekend! Wszystko przez language night! Ale nie żałuję! Poznałam dwa świetne bary w Bydgoszczy, spróbowałam najlepszej shishy w życiu, poznałam nowe osoby i piłam z nauczycielką! 
A tak w ogóle to polecam film "Love, Rosie". Mi poleciła go Weronika. Dający do myślenia :) 

Sun! Finally! There a beautiful weather here, in Bydgoszcz! And the best thing is the fact that I woke up at 8 and could enjoy this weather :) I wish I could go out for a bier, but unfortunately I have a sore throat! So I'll stay and home... All because of language night! But I don't regret :) I've explored 2 great pubs in Bydgoszcz, I've tried the best shisha ever, I've met new people and I've drunk with my teacher! Thank you for that night,Victoria!
Btw. I want to recommend you the movie "Love, Rosie". Weronika has recommended it to me and I think this is worth to see. Gives a lot to think about :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz